Przepysznie z osteria CATERING 

Szukasz firmy cateringowej ze Strzyżowa, która pomoże Ci w zorganizowaniu udanej imprezy okolicznościowej, bankietu, a może konferencji? Marzysz o zamówieniu profesjonalnego cateringu, dzięki któremu nie będziesz musiał martwić się kwestiami związanymi z przygotowaniem posiłków i napojów dla swoich Gości? Świetnie trafiłeś. Zachęcamy Cię do zaufania nam, jako profesjonalistom w swoim fachu. Od wielu lat specjalizujemy się w świadczeniu usług cateringowych na Podkarpaciu. Na zlecenia naszych Klientów przygotowujemy zarówno dania tradycyjne i regionalne, jak i potrawy z kuchni całego świata. Posiadamy niezbędne doświadczenie, a także zaplecze, dzięki któremu jesteśmy w stanie należycie obsłużyć każdego Klienta. Skontaktuj się z nami i zapytaj o usługę cateringu, a z pewnością przygotujemy dla Ciebie ofertę, która spełni wszelkie Twoje oczekiwania i nie będziesz miał wątpliwości, że warto nam zaufać!

Catering Podkarpacie

Jeśli nie masz pomysłu jakie jedzenie przygotować, my Ci pomożemy. Nasz catering obejmuje nie tylko Strzyżów, ale także część Podkarpacia. Wystarczy, że nam powiesz na jaką okoliczność chcesz mieć przygotowany catering, podasz liczbę gości oraz termin dostawy. Całą resztą zajmie się nasza restauracja. A jeśli Twoi goście mają specyficzne preferencje żywnościowe (np. wegetarianie, osoby na specjalnej diecie itp.) również się do tego dostosujemy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych :)

Catering w Strzyżowie

Decydując się na współpracę właśnie z nami możesz mieć pewność, że Twoje zlecenie potraktujemy indywidualnie i przygotujemy dla Ciebie indywidualne menu, a także aranżację sali. Pomożemy Ci w sporządzeniu menu i dobraniu ilości zamawianych dań czy napojów. Zadbamy o to, aby Twoje przyjęcie było wyjątkowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zapytaj o catering, Strzyżów: 887 474 478, osteriarestobar@gmail.com